drzwi antywłamaniowe

drzwi pasywne

kolory

szyby

konstrukcja drzwi

wymiary drzwi

montaż drzwi

gwarancja

Montaż drzwi

detal drzwi zewnętrznych drewnianych

Drewniane drzwi zewnętrzne produkcji AFB są najczęściej montowane w nowych, jednorodzinnych budynkach mieszkalnych.
Optymalnie jest jeszcze przed wznoszeniem ścian budynku, zdecydować się na wybrany wariant drzwi (drzwi jednoskrzydłowe, jednoskrzydłowe z naświetlem górnym lub dwuskrzydłowe). W szczególności dotyczy to drzwi dwuskrzydłowych, pod które otwory w ścianach nie są standardowe, ponieważ są związane bezpośrednio z wybranym modelem drzwi zewnętrznych.

Dla uniknięcia późniejszych rozkuć/domurowań otworu, dobrze jest jeszcze przed wznoszeniem ścian domu, wybrać model i wariant wymiarowy takich drzwi.

Drzwi zewnętrzne naszej produkcji mogą być montowane jako drzwi wejściowe do budynków mieszkalnych, a także jako drzwi wejściowe do mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Drzwi mogą być montowane jako otwierane do wewnątrz i na zewnątrz budynku.

W przypadku montażu drzwi zewnętrznych w wariancie otwierania na zewnątrz budynku wymagamy, aby drzwi były zadaszone w stopniu uniemożliwiającym dostawanie się wody opadowej pomiędzy górną krawędź skrzydła drzwiowego, a ościeżnicę.

Dla obu zwrotów montowania drzwi, tj, dla drzwi otwieranych na zewnątrz jak i do wewnątrz budynku, zalecamy, aby drzwi były montowane możliwie głęboko w otworze drzwiowym. Gwarantuje to ich lepszą ochronę przed warunkami zewnętrznymi i znacznie przedłuża trwałość powłoki lakierniczej, a tym samym całych drzwi.

Przekrój pionowy drzwi zewnętrznych wejsciowych

Drzwi zewnętrzne wejściowe - przekrój pionowy.

Proponowane rozwiazanie ocieplenia progu drzwi zewnętrznych

Zalecanie rozwiazanie ocieplenia progu drzwi zewnetrznych produkcji AFB

Powyższe zalecenia dotyczą montażu drzwi zewnętrznych w nowych budynkach, w przypadku wymiany przydatne mogą być informacje zamieszczone w rozdziale wymiana drzwi.


opublikowano: aktualizacja: 17-05-2017 (by )

drzwi antywłamaniowe

drzwi pasywne

kolory

szyby

konstrukcja drzwi

wymiary drzwi

montaż drzwi

gwarancja

opinie klientów...

wymiana drzwi

mapa strony